top of page

Послуги з ремонту та оздоблення

На цій сторінці ви знайдете повний спектр послуг з ремонту, які допоможуть вам перетворити та відновити будь-яке житлове чи комерційне приміщення. Ми спеціалізуємося на наступних областях:

Ремонт квартир

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з ремонту квартир, включаючи перепланування, укладання підлог, оновлення сантехніки та електрики, фарбування стін, а також монтаж та заміну дверей та вікон.

Пустая квартира

Ремонт будинків

Наша команда фахівців допоможе вам з ремонтом будинку, незалежно від його розміру та складності. Ми займаємося перекриттями, оздобленням фасадів, ремонтом даху та внутрішнім оздобленням, щоб ваш будинок став ідеальним місцем для проживання.

Ремонт офісів

Ми пропонуємо професійні послуги з ремонту офісних приміщень, включаючи перепланування простору, створення робочих місць, встановлення системи освітлення та проведення, а також оздоблення інтер'єру відповідно до ваших корпоративних вимог.

Современный офис

Не важливо, чи вам потрібний косметичний ремонт або повна переробка приміщення, ми готові втілити ваші ідеї в реальність.
Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваші потреби та отримати професійну консультацію з ремонту. Ми гарантуємо високу якість роботи та вашу повну задоволеність результатом.

КОНТАКТИ

вулиця Холодноярська, 2а, Київ, Украина, 03022

+38 (044) 337 00 44

+38 (098) 188 00 44
+38 (095) 672 44 00

Надіслано! Дякуємо.

bottom of page