Знищення жука, методом НВЧ. Шашіль, короїд, жук-вусань

admin on Вторник Июль 30th, 2019

Якщо у Вас є дерев’яний будинок і в ньому можна почути сторонні звуки — будинок заражений шашелем. Цього жука ще називають короїд чи жук-вусань. Якщо не вжити своєчасних заходів, шашіль здатний практично знищити будинок. Адже одна личинка короїда за своє життя «прогризає» ходи довжиною кілька десятків кілометрів, а одна самка шашеля відкладає до 200 яєць. Діаметр цих ходів такий, що в них вільно пролазить мізинець дитини.

 

 

Знищення шашеля методом НВЧ

Але є ще одна проблема. Личинка короїда не харчується самою деревиною (а так вважає більшість), а «вирощує» грибницю, яка і є їжею для жука. Тому ефективність більшості способів боротьби з шашелем (в тому числі і хімічний) викликає великі сумніви. Навіть якщо вдасться знищити жука хімією (отруївши заодно свій будинок і себе), грибниця продовжить руйнувати дерево зсередини повільно, але невідворотно. Крім того, шашіль має негативну звичку повертатися до «годівниці».

Мікрохвильовий (НВЧ) випромінювач дозволить швидко знищити жука короїда, а згодом оперативно реагувати ймовірні спроби нових вторгнень шкідників. НВЧ-випромінювач буквально «засмажує» все живе в товщі деревини, гарантовано і без застосування хімії знищуючи шашеля, личинок і грибок, яким харчується жук.

Знищення шашеля методом НВЧ

У вас є проект? Напишіть нам!