Знищення жука методом НВЧ

Знищення жука, методом НВЧ. Шашіль, короїд, жук-вусань

admin on

Шашіль або короїд в саду не створюють вам проблем до тих пір, доки вони не почнуть проникати у ваш дерев’яний будинок. Якщо посеред ночі ви чуєте у будинку шурхіт, скоріш за все короїд уже поселився з вами під одним дахом.

 

Знищення шашеля методом НВЧ

Як виявити короїда?

Огляньте всі стіни і горище на предмет невеликих отворів (на шпалерах за шафою, на підлозі під килимом). Якщо маленькі дірочки «обрамляє» деревний пил, значить в будинку живе короїд. Вражену шкідником поверхню проткніть  довгим шилом: якщо жук ще не встиг погризти великий лабіринт, найпростіше вирізати пошкоджену ділянку і спалити. Якщо пошкодження деревини значні, вам знадобиться наша допомога. Не зволікайте, відразу звертайтесь до наших фахівців, адже за 4-6 років короїд може повністю знищити невеликий дерев’яний будинок.

Ми не рекомендуємо вам експериментувати, використовуючи «народні методи» для боротьби з шашелем, адже ні обробка дерев’яних поверхонь захисними засобами, ні покриття дерева кількома шарами машинного масла, ні введення спеціальних препаратів всередину матеріалу за допомогою шприца не гарантують вам знищення короїда. Навіть, якщо жуки-шкідники загинуть, наступного сезону деревину будинка облюбують нові «мешканці», і все доведеться починати заново.

 

Як знищити короїда?

Знищити короїда не знищивши будинок можна єдиним надійним і перевіреним методом – застосувавши мікрохвильовий (НВЧ) випромінювач.

За допомогою мікрохвильового поля вдається знищити абсолютно всіх комах, що живуть в деревині, крім того знищується також грибок і пліснява без шкідливого впливу на деревину. Дія НВЧ-поля потрапляє точно в ціль і на об’єкт, який необхідно обробити, при цьому температура повітря в будинку не зростає, а шкідливі хімічні сполуки не утворюються.

Мікрохвильове НВЧ-поле повністю безпечне для людей, тому під час застосування НВЧ-випромінювача не потрібно «виселяти» жителів або виносити побутову техніку.

Переваги методу НВЧ-обробки:

  • безпечно для здоров’я, навіть якщо в будинку мешкають діти;
  • нешкідливо для матеріалу і навколишнього середовища;
  • без токсичних речовин, інсектицидів і отруйних слідів, які залишають на деревині традиційні методи антишкідникового просочення;
  • висока ефективність обробки без пошкоджень деревини;
  • товщина оброблюваного дерева не лімітується.

Знищення шашеля методом НВЧ

У вас є проект? Напишіть нам!