Устаткування для бетонних і дорожніх робіт

Бетономішалки на 220 В і 380 В

Бетономішалка — професійне обладнання для приготування високоякісних штукатурних розчинів, розчинів для кладок, бетону та інших сумішей. Транспортувальні колеса дозволяють використовувати бетономішалку максимально зручно.
В оренду надаються бетономішалки різної ємності і потужності.

Віброрейка для укладання бетону 2м

Використовується для ущільнення та розрівнювання при заливанні доріг, підлог, майданчиків бетоном і бетонними сумішами. Складається з балки довжиною 2м з встановленим на ній вібратором ІВ-99Е (220В; 1ф; 0,25 кВт). Можна регулювати силу віброрейки за допомогою зміни сили вібратора.

Вібратори на 220В, на 380В з гнучким валом від 3 м до 4,5 м

Електричний глибинний вібратор — незамінний у будівництві. Вібратори з гнучким валом ущільнюють бетонні суміші зі зниженим вмістом води. Тим самим міцність бетону збільшується, а час затвердіння зменшується. Крім того, водонепроникність такого бетону краща, а зносостійкість значно вища. Ущільнення консистенції бетонної суміші відбувається за рахунок створення механічних коливань при зануренні вібраційного інструменту. Це обладнання підходить для тих робочих зон, де підвищений ступінь армування.

Віброплита ZEN16CGH ENAR

Віброплита Enar Zen 16 CGH  має невеликі габарити і добре справляється з ущільненням ґрунту на малих ділянках. У роботі з ґрунтами діє принцип — чим важча віброплита, тим на більшу глибину вона може ущільнити ґрунт. Однак не слід забувати, що зазвичай для якісного ущільнення потрібно кілька разів пройти по ущільненому ґрунту. Відповідно, більш важка віброплита буде більш ефективною. З іншого боку, занадто важкою плитою набагато важче маневрувати. Тому Enar Zen 16 CGH має золоту вагову середину, що дозволяє працювати з нею ще зручніше і якісніше.

Технічні характеристики
Тип віброплити нереверсивна
Тип приводу механічний
Потужність, л.с. 5.5
Максимальна швидкість, м/хв 22
Частота вібрацій, об/хв 5600
Відцентрова сила, кН 16
Розмір плити, мм 430х514
Технічні характеристики двигуна
Модель двигуна Honda GX 160 CE
Тип палива бензин
Тип двигуна 4-х тактний
Тип запуску ручний
Об’єм двигуна, см3 163
Обсяг паливного бака, л 3.1
Обсяг масляного бака, л 0.6
Оберти двигуна, об/хв 3600
Фізичні характеристики
Габарити, мм 430x763x514
Вага, кг 90

У вас є проект? Напишіть нам!