Опалубка

Будівельна опалубка

 

Наша компанія готова надати Вам опалубку в оренду на будь-який зручний для Вас термін (від тижня і до повного завершення будівництва).

Опалубка в оренду має ряд незаперечних переваг:

– Ви берете тільки необхідне Вам обладнання,
– Ви платите тільки орендну плату за орендоване обладнання,
– Ви не зберігаєте обладнання в період тимчасової відсутності робіт,
– Ви працюєте і заробляєте, не витрачаючи величезних коштів на покупку дорогого устаткування.

Ми раді запропонувати Вам наступні види опалубки в оренду:

Сучасне будівництво вимагає від виробників використовувати все більш досконалі і високотехнологічні матеріали і обладнання.

Будівельна компанія “ПАН-ПІВДЕНЬБУД” пропонує в оренду пластикову опалубку EPIC ECO(Словенія) – нове рішення для монолітного будівництва.

Опалубка EPIC ECO — це проста збірно-модульна конструкція, що складається з пластикових щитів розміром від 140х70см до 140х20см(7 типорозмірів), пластикового кріплення, що дозволяє швидко з’єднати щити без спеціального інструменту та навчання. Призначається пластикова опалубка EPIC ECO для бетонування стін висотою до 4,2 м і перекриттів.

Беручи в оренду комплект опалубки EPIC ECO, будівельник зможе бетонувати стіни, колони, ліфтові шахти, перекриття. Для монтажу перекриттів потрібні стандартні стійки, на які кріпиться балка. Потім розкладаються пластикові щити. В результаті , ви отримуєте рівну і міцну поверхню, готову для заливки бетону. Монтаж перекриттів може виконувати навіть одна людина. Різні розміри щитів і легкість кріплення дозволяють виконати ригельні конструкції разом з перекриттям, не використовуючи інших матеріалів (фанера, дошки, брус і т.д.). Легкість пластикової опалубки EPIC ECO (щит 140х70 важить 17,60 кг), простота монтажу-демонтажу, підвищена зносостійкість поверхні щитів (оборотність поверхні – до 300 разів), витримування навантаження до 6 тонн на м2 дозволяють застосовувати опалубку EPIC ECO на різноманітних будівельних об’єктах для різних завдань.

 

Переваги пластикової опалубки EPIC ECO:

 • Легкість – вага 1 м2 з усіма комплектуючими становить 18 – 22 кг.
 • Економічність експлуатації – не потрібно витрат на послуги крана, додаткову робочу силу, мінімальна кількість мастила для поверхні (рекомендується змащувати через 5 – 7 оборотів).
 • Універсальність – опалубка EPIC-ECO застосовується як для вертикальних поверхонь (стіни), так і для горизонтальних поверхонь (перекриття) із застосуванням звичайної двотаврової балки.
 • Простота – для монтажу 100 кв. м. знадобиться четверо робітників і 1,5 – 2 години.
 • Зручність – транспортування пластикової опалубки буде залежати тільки від об’єму транспортного засобу, а не від його вантажопідйомності (система 100м2 важить 2,2 тонни).
 • Невибагливість – пластикові елементи опалубки EPIC ECO не схильні до корозії і розбухання, до яких схильні комплектуючі металевих систем.
 • Довговічність – оборотність поверхні щита – до 300 разів.
 • Міцність – пластикова опалубка EPIC ECO здатна витримувати навантаження тиску бетонної суміші до 60 кН / м2.
 • Якість – висока точність розмірів елементів опалубки EPIC ECO.
 • Герметичність – щілина між стиками щитів настільки незначна, що дозволяє стримувати навіть натиск води, що важливо при заливанні пінобетону.

  Розмір орендної плати залежить від терміну оренди і для кожного Замовника (орендаря) розраховується індивідуально в залежності від складності конструкції і набраного комплекту!

Ми пропонуємо традиційну опалубку для перекриття , в комплект якої входять: стійки, корони, триноги і дерев’яна балка.

Фанеру на перекритті можна замінити щитами пластикової опалубки EPIC ECO, яку Ви використовували для заливки стін.

Завдяки високій несучій здатності всіх елементів системи, опалубка збирається з невеликої кількості складових частин, що забезпечує швидкість монтажу і дозволяє покривати великі площі в короткі терміни.

Елементи горизонтальної опалубки:

 • Телескопічні стійки
 • Триноги
 • Корони
 • Балка дерев’яна для опалубки Н20

Вартість оренди залежить від терміну користування і для кожного Замовника розраховується індивідуально в залежності від складності конструкції і набраного комплекту.

Опалубка для колон Geotub

Geotub – перша пластикова опалубка для створення круглих колон, яку легко монтувати, зберігати, переміщати по будівельному майданчику і мити водою.

Опалубка для колон Geopanelstar

Geopanel Star – це багаторазова, модульна система опалубки з високоміцного ABS-пластика для квадратних і прямокутних колон різного перетину.

Опалубка для колон Geotubpanel

Geotub Panel – знімна, легка пластикова опалубка з високоміцного ABS-пластика для створення квадратних колон, яка швидко монтується і має оборотність понад 100 циклів.

Дізнайтеся вартість за телефоном

У вас є проект? Напишіть нам!