Будівельна компанія «ПАН ПІВДЕНЬБУД»

Будуйте майбутнє з нами!

Будівельна компанія «ПАН-ПІВДЕНЬБУД» – це надійна компанія, яка успішно працює, задовольняючи потреби найвибагливіших клієнтів. Ми пройшли стрімкий шлях розвитку з 2007 року, ми досягли значних результатів у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості. Ми працюємо для людей, тому маємо безліч задоволених клієнтів.

Основними видами діяльності компанії є:

 • будівництво багатоповерхових житлових будинків;
 • будівництво промислових і адміністративно-побутових будівель;
 • будівництво котеджів і заміських будинків;
 • виготовлення та монтаж металоконструкцій;
 • реконструкція та капітальний ремонт будівель;
 • здійснення функцій генерального підрядника;
 • будівництво інженерних споруд;
 • оздоблювальні роботи;
 • фасадні роботи;
 • послуги оренди будівельного обладнання;
 • прокат електроінструментів і механізмів.

При роботі з Замовниками ми обов’язково допоможемо:

 • з підбором земельної ділянки для будівництва;
 • в отриманні технічних умов для будівництва;
 • в роботі з комунальними і адміністративними службами міста;
 • у виборі проектної організації і контролю процесу проектування для отримання оптимальних технічних рішень.

У нашому розпорядженні сучасне обладнання, що постійно оновлюється, використовуючи кращі матеріали та технології як вітчизняного, так і імпортного виробництва,  тому наша компанія забезпечує високу якість будівництва. З величезною відповідальністю ми підходимо до вибору лише якісних будівельних технологій і матеріалів. Під час роботи ми враховуємо складнощі рельєфу, місцевості, сейсмонебезпечних зон, неухильно дотримуємося будівельних норм і правил.

Колектив «ПАН-ПІВДЕНЬБУД» складається з висококласних професіоналів, які мають значний досвід роботи в управлінні великими проєктами, а також молодих, перспективних фахівців, які позитивно впливають на діяльність і внутрішній клімат компанії.

Всі співробітники підвищують свій професійний рівень і проходять навчання в різних профільних навчальних закладах. Досягнення співробітників відзначені численними дипломами, грамотами, сертифікатами, медалями.

Ми вивчаємо і застосовуємо новітні розробки, спрямовані на поліпшення роботи в практичній діяльності компанії, використовуємо індивідуальний підхід до кожного свого клієнта, пропонуючи вигідні і гнучкі варіанти взаємин. Ми співпрацюємо з багатьма організаціями, що спеціалізуються в галузі архітектури, будівництва та інженерного забезпечення об’єктів будівництва.

Взаємодія з постійними і надійними партнерами дозволяє нам виконувати роботи різного рівня складності. Наш досвід організації робіт забезпечує координацію всіх учасників будівництва на кожному етапі реалізації проєкту, включаючи гарантійний період. Надійність компанії неодноразово перевірена нашими клієнтами.

В умовах постійної конкуренції нам вдається зберігати лідируючі позиції на ринку будівництва. Здобутки будівельної компанії «ПАН-ПІВДЕНЬБУД»  в рейтингах професійної майстерності – це ще одне підтвердження наших успіхів.

У 2012 році компанія була відзначена сертифікатом «Підприємство регіону року». У 2013 році  – медаллю «Лідер галузі» та дипломом переможця рейтингу кращих підприємств за результатами річної фінансово-господарської діяльності. У 2014-му році наш колектив був відзначений нагородою «Зірка якості 2014» та медаллю «За якість» Національного рейтингу якості. У 2018 році компанія стала Лауреатом програми «Золоті руки країни 2018» і була нагороджена дипломом та статуеткою «Золоті руки країни 2018».

Ми не зупиняємось на досягнутому, щодня ми беремось за складні проєкти, реалізовуючи які, зростаємо.

Станьте частиною
нашої команди!

Субпідрядники та партнери

Наші досягнення та ліцензії

У вас є проект? Напишіть нам!