Паркетний інструмент та обладнання

Оренда паркетного інструменту та обладнання

 

Шліфувальна машина Flip німецького виробника «Laegler» призначена для обробки периметра приміщень уздовж стін, в кутах і важкодоступних місцях, наприклад під радіаторами опалення. Пристінкова шліфмашина для дерев’яних підлог має диск Ø 150 мм з бистрозацепляемим підставою, завдяки цьому заміна абразиву не забирає багато часу, що утворюється пил в процесі роботи збирається в мішок, тому Flip шліфує практично без пилу.

Барабанна шліфувальна машина СО-206, призначена для шліфування паркетних та інших дерев’яних підлог, а також для очищення їх від старої фарби, лаку та забруднень. У корпусі машини є всмоктуючий патрубок і равлик вентилятора, завдяки чому утворюється при шліфуванні деревний пил збирається в мішок. Як витратних матеріалів використовується наждачний папір на щільною тканинній основі розміром 200х700мм. Як правило зернистість абразиву залежить від поставленої задачі і може бути таких фракцій — Р24, Р36, Р40, Р60, Р80, Р100, Р120, Р150. Вага машинки 75 кг. Мощони двигуна 2,2 кв.

Однодискова плоскошліфувальна машина Single німецького виробника «Laegler» призначена для чистової обробки паркетних і дерев’яних підлог, для тимчасової роботи між нанесеннями шарів лаку, нанесення і располировки масляних складів а так само засобів по догляду. Операції проводяться універсальним диском Ø 410мм, на який можливо кріпити 2-х сторонні абразивні круги, кільця на липучці, алмазні сітки, полірувальні і шліфувальні пади, так само є возможноть підключення до пилососу для збирання пилу під час роботи. Вага машини 45 кг., Швидкість обертання диска 1450 об. / Хв., Потужність двигуна 1,2 кв.

Стрічкова шліфувальна машина Hummel «Laegler» призначена для чорнової і чистової обробки паркету, дерев’яних підлог і фанери. Утвориться пил збирається в мішок, як витратних матеріалів використовуються абразивні стрічки 750х200мм., Ширина шліфувального барабана 200мм., Вага 79 кг., Потужність двигуна 2,2 кв., Число обертів шліфувального барабана 2400 об. / Хв.


Шліфувальна машина Trio призначена як для грубої шліфовки, так і для чистового доведення дерев’яних і паркетних підлог. Завдяки трьохдискове конструкції машини можна добитися ідеального результату шліфування, для роботи не потрібні спеціальні навички. Під час роботи утворюється пил збирається в мішок, шліфувальні круги кріпляться на липучці, діаметр робочих дисків 200 мм., Вага машини 78 кг., Число обертів шліфувальних тарілок близько 600 об. / Хв., Потужність двигуна 1,8 кв., Для зручності транспортування машину можна розібрати на 2 частини.

У вас є проект? Напишіть нам!