Ліси будівельні рамні

Оренда лісів будівельних рамного типу

 

Рамні риштування призначені для проведення оздоблювальних і ремонтних робіт на фасадах будівель, а також для оштукатурювання будинків.

ОСОБЛИВОСТІ: Ліси рамні представляють собою просторову каркасно-ярусну систему, змонтовану з трубчастих елементів: стійок, рам, поздовжніх і діагональних з’єднань.

Рамні будівельні ліси відрізняються від інших типів лісів відсутністю дрібних деталей і різьбових з’єднань. Основні елементи рамних будівельних лісів-  горизонтальні рами-настили і вертикальні рами (стійки). Монтаж лісів досить простий: в опори вставляються стійки (вертикальні рами) , стійки стикуються між собою за допомогою патрубків за принципом «труба в трубу». За допомогою язичкових (прапорцевих) замків, кріплення зв’язків відбувається дуже швидко, просто і надійно, а невелика вага рами не викликає труднощів при монтажі. У той же час, її ширина забезпечує достатню зону проведення робіт, а крок між рамами- швидкий монтаж конструкції.

Використання додаткових елементів (консолі, ферми та ін.) дозволяє змінювати робочий простір рамних лісів і надавати їх конструкції необхідну конфігурацію.
Кріплення рамних лісів до стіни будівлі здійснюється за допомогою захватів, що з’єднуються із закладними елементами в стінах будівлі.
З’єднання елементів рамних лісів здійснюється за допомогою центруючих елементів, розташованих на стійках; фіксаторів, жорстко закріплених на рамах і фіксаторів зйомних; хомутів.

 

Експлуатація рамних лісів може проводитися в закритих приміщеннях і на відкритому повітрі з умовами навколишнього середовища:
— температура, С . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ± 40;
— відносна вологість, %. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 45-98;
— найбільше вітрове навантаження, кПа . . . . . . . . . . . 0,3.

 

Технічна характеристика

 Максимальна висота будівельних лісів, м  100,00
 Навантаження на настил, не більше, Па (кгс / м2)  2000 (200)
 Довжина секції уздовж стіни, м  2,01; 3,01
 Ширина секції, м  0,76
 Висота секції, м  2,10
 Висмикувальна сила, що діє на один захват, кН  4,50
 Опір грунту основи (при застосуванні підкладок під кожну опору
480x275x50 мм 3) не нижче, кПа
 200,00

 

Порядок монтажу рамних будівельних лісів

1 Встановлюємо дерев’яні підкладки. На дерев’яні підкладки встановлюємо опори. На кожну пару опор встановлюємо одну поперечину.

2 Поперечки з’єднуємо стяжками, на опори встановлюємо стійки 1-го ярусу. Стійки з’єднуємо діагоналями.

! Діагоналі встановлюються через одну секцію.

3 Встановлюємо драбини на швелер стійки 1-го ярусу, для забезпечення похилого положення драбини — нижню її частину підпираємо розпіркою.
! Підпирати драбину за допомогою розпірки дозволяється тільки на 1-му ярусі лісів.
На швелера стійок 1-го ярусу встановлюємо рами. Регулюємо вертикальне положення лісів за допомогою гайок на опорах, використовуючи грузок.

4 На рами укладаємо настили. На направляючі патрубки стійок 1-го ярусу встановлюємо стійки 2-го ярусу, методом «труба в трубу». Стійки закріплюємо фіксаторами і встановлюємо діагоналі. Встановлюємо захвати на кожній стійці 2-го ярусу.
! Кріплення захвату до каркасу лісів здійснюється двома поворотними хомутами, а прив’язку каркаса риштувань до стіни виконуємо за допомогою анкера.
Встановлюємо драбину з опорою в настил. Встановлюємо подвійне  огородження на 2-му ярусі лісів. Встановлюємо торцеві перила та огородження.

5 На швелера стійок 2-го ярусу встановлюємо рами. На рами укладаємо настили.

6 На направляючі патрубки стійок 2-го ярусу встановлюємо стійки 3-го ярусу. Стійки закріплюємо фіксаторами і встановлюємо діагоналі. Встановлюємо драбини, впираючи їх в настил. Встановлюємо подвійне поручневе огородження на 3-му ярусі лісів. Встановлюємо торцеві перила та огородження.

7 На швелера стійок 3-го ярусу встановлюємо рами. На рами встановлюємо настили. На направляючі патрубки стійок 3-го ярусу встановлюємо верхні стійки. Стійки закріплюємо фіксаторами. Встановлюємо подвійне поручневе огородження на верхньому ярусі лісів. Встановлюємо торцеві перила та огородження.

 

Демонтаж рамних лісів розпочинається з верхнього ярусу в зворотній послідовності.

 

 

У вас є проект? Напишіть нам!