top of page

Про нас

Будуйте майбутнє з нами!

Будівельна компанія «ПАН-ПІВДЕНЬБУД» - це надійна компанія, яка успішно працює, задовольняючи потреби найвибагливіших клієнтів. Ми пройшли швидкий шлях розвитку з 2007 року, ми досягли значних результатів у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості. Ми працюємо для людей, тому маємо багато задоволених клієнтів. 

строители

Основні види діяльності компанії

 • будівництво промислових та адміністративно-побутових будівель;

 • будівництво котеджів та заміських будинків;

 • виготовлення та монтаж металоконструкцій;

 • реконструкція та капітальний ремонт будівель;

 • здійснення функцій генерального підрядника;

 • будівництво інженерних споруд;

 • оздоблювальні роботи;

 • фасадні роботи;

 • послуги з оренди будівельного обладнання;

 • прокат електроінструментів та механізмів.

 • улаштування промислових та побутових підлог.

При роботі із Замовниками ми обов'язково допоможемо:

 • з первинним оглядом земельної ділянки;

 • у виборі проектної організації та контролі процесу проектування для отримання оптимальних технічних рішень.

У нашому розпорядженні – сучасне обладнання, що постійно оновлюється, найкращі матеріали та технології як вітчизняного, так і імпортного виробництва, тому наша компанія забезпечує високу якість будівництва. З величезною відповідальністю ми підходимо до вибору лише якісних будівельних технологій та матеріалів. Під час роботи ми враховуємо складності рельєфу, місцевості, сейсмонебезпечних зон, неухильно дотримуємось будівельних норм та правил.

Колектив «ПАН-ПІВДЕНЬБУД» складається з висококласних професіоналів, які мають значний досвід роботи в управлінні великими проектами, а також молодих та перспективних фахівців, які позитивно впливають на діяльність та внутрішній клімат компанії.

Усі співробітники підвищують свій професійний рівень та проходять навчання у різних профільних навчальних закладах. Досягнення співробітників відзначені численними дипломами, грамотами, сертифікатами, медалями.

Ми вивчаємо та застосовуємо новітні розробки, спрямовані на покращення практичної діяльності компанії, використовуємо індивідуальний підхід до кожного свого клієнта, пропонуючи вигідні та гнучкі варіанти взаємин. Ми співпрацюємо з багатьма організаціями, що спеціалізуються в галузі архітектури, будівництва та інженерного забезпечення об'єктів будівництва.

Взаємодія з постійними та надійними партнерами дозволяє нам виконувати роботи різного рівня складності. Наш досвід роботи забезпечує координацію всіх учасників будівництва на кожному етапі реалізації проекту, включаючи гарантійний період. Надійність компанії неодноразово перевірено нашими клієнтами.

В умовах постійної конкуренції нам вдається зберігати лідируючі позиції на ринку будівництва. Досягнення будівельної компанії «ПАН-ПІВДЕНЬБУД» у рейтингах професійної майстерності – це ще одне підтвердження наших успіхів.

У 2012 році компанія була відзначена сертифікатом «Підприємство регіону року».

У 2013 році – медаллю «Лідер галузі» та дипломом переможця рейтингу найкращих підприємств за результатами річної фінансово-господарської діяльності.

У 2014 році наш колектив був відзначений нагородою «Зірка якості 2014» та медаллю «За якість» Національного рейтингу якості.

У 2018 році компанія стала Лауреатом програми «Золоті руки країни 2018» та була нагороджена дипломом та статуеткою «Золоті руки країни 2018».

У 2022 році, ми були відзначени подякою від Київської міскої державної адміністрації департаменту охорони культурної спадщини за допомогу у захисті та збереженні пам'ятників письменнику Івану Котляревському та композитору Миколі Лисенку, під час повномасштабного російського вторгнення на територію України.
 

Ми не зупиняємось на досягнутому, щодня ми беремося за складні проекти, реалізуючи які, ростемо та вдосконалюємось.

строительная площадка
bottom of page