top of page

Додаткові послуги

Ми пропонуємо різноманітні додаткові послуги, щоб задовольнити усі ваші потреби. На цій сторінці Ви можете знайти наступні послуги:

Алмазна різка та свердління

Ми надаємо алмазне різання з використанням передових інструментів Hilti. Наша команда професіоналів забезпечить точне та якісне різання матеріалів, таких як бетон, цегла та інші тверді матеріали. Незалежно від розмірів та форми отворів, які вам потрібно створити, ми гарантуємо чудові результати.

Укладання підлог

Наша команда професійних фахівців має досвід та знання, щоб створити ідеальне покриття підлоги для вашого приміщення. Далі ви побачите типи підлог, які ми вкладаємо.

 • Поліуретанові підлоги: 
  Ми спеціалізуємося на укладанні поліуретанових підлог, які відрізняються високою міцністю, стійкістю до зносу та хімічних речовин. Ці підлоги ідеально підходять для комерційних та промислових приміщень, а також для місць із високим трафіком.

 • Епоксидні підлоги:
  Ми пропонуємо укладання епоксидних підлог, які відрізняються міцністю, стійкістю до хімічних речовин та легкістю догляду. Ці підлоги ідеально підходять для складів, виробничих приміщень та комерційних об'єктів.

 • Промислові підлоги:
  Ми спеціалізуємося на укладанні промислових підлог, які розроблені для високих навантажень та екстремальних умов. Ці підлоги забезпечують міцність, стійкість до хімічних речовин та абразивів, а також електростатичний захист.

 • Паркет, терасна дошка, ламінат:
  Ми пропонуємо укладання паркету, терасної дошки та ламінату для створення елегантного та привабливого зовнішнього вигляду у вашому приміщенні. Наша команда забезпечить точне укладання та чудову якість обробки.

 • Ковролін, вініл та плитка:
  Ми також пропонуємо укладання ковроліну, вінілових покриттів та плитки. Ці матеріали пропонують широкий вибір дизайнів, легкість догляду та міцність. Ми допоможемо вам вибрати відповідний матеріал та професійно укладемо його.

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші послуги з обслуговування, отримати додаткову інформацію та запросити консультацію. Ми прагнемо надати вам високу якість обслуговування та задовольнити ваші потреби в повній мірі.

КОНТАКТИ

вулиця Кайсарова, 2а, Київ, Украина, 02000

+38 (044) 337 00 44

+38 (098) 188 44 00
+38 (095) 672 44 00

Надіслано! Дякуємо.

bottom of page