top of page

Знищення жука короїда та доставка

Ми пропонуємо різноманітні послуги, які допоможуть вам підтримувати та обслуговувати ваше майно. Ось деякі з наших спеціалізованих послуг

zhukpc.jpg

Знищення шкідників

Жук короїд, шашель: Ми пропонуємо ефективні методи знищення жука короїда та шашеля з використанням сучасних технологій СВЧ (неконтактного впливу). Наші професійні фахівці проведуть діагностику, визначать масштаб проблеми та запропонують найбільш підходящі методи обробки.

fiat-doblo-cargo-340x200-9124.jpg

Транспортні послуги

  • Доставка: Ми пропонуємо послуги доставки, щоб забезпечити вам зручність та надійність в отриманні різних матеріалів та товарів. Наша команда піклується про збереження та своєчасну доставку вантажу до вказаного місця призначення.

  • Вантажоперевезення: Ми пропонуємо вантажоперевезення для різних потреб. Незалежно від розміру та характеру вантажу, ми забезпечимо його безпечне перевезення з використанням відповідного транспорту та досвідчених водіїв

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші послуги з обслуговування, отримати додаткову інформацію та запросити консультацію. Ми прагнемо надати вам високу якість обслуговування та задовольнити ваші потреби в повній мірі.

КОНТАКТИ

вулиця Кайсарова, 2а, Київ, Украина, 02000

+38 (044) 337 00 44

+38 (098) 188 44 00
+38 (095) 672 44 00

Надіслано! Дякуємо.

bottom of page